Про нас

Повірте, за 20 років ми стали професіоналами у своїй справі. Нашим «коником» є оперативна офсетна поліграфія, ризографія і цифровий друк на власному обладнанні.

Сучасна після друкарська обробка: підбір листа, біговка, тиснення, традиційна тверда палітурка, палітурка на металеву та пластикову пружину, дротошвейка, ламінування дозволяють нам в режимі «оn-line» створити друкований продукт від макету до готового виробу. Все якісно, оперативно і найголовніше – за своєю вартістю доступно будь-якому клієнту. Ми друкуємо на всьому - від самокопіру до картону хром-ерзац, на офсетному та крейдованому папері, дизайнерському картоні, на конвертах і т.ін.

Виготовляємо і реалізуємо весь перелік товарів для банків (накладки, бандеролі, книги, мішки і сумки для інкасації, пломби і пломбіратори з гравіюванням і т.ін.).

Але головна наша мета - створити своїм партнерам максимум зручностей і саме тому ми, одночасно з поліграфією, доставимо Вам усе необхідне для офісу: канцтовари, господарські товари, миючі засоби та ін.

Телефонуйте:

249-80-65 (69) 520-07-82 (83)

Пишіть:

tonar2007@bigmir.net

Приходьте:

Киев, Червонозоряний пр-т, 5-А. (Севастопольська площа)