Працюємо з 1991 року

 

 

Архівні бокси

Архівні боксиНадійне зберігання документації нездійсненне без використання захисної упаковки. Для цього сьогодні застосовуються архівні бокси. Вони успішно використовуються в різних архівних та інших установах, де є необхідність довгострокового зберігання паперової документації. Бокси захищають папір від зовнішніх чинників, таких як пил, сонячні промені, волога, а також від гризунів і комах. Також необхідно подбати про організацію відповідного приміщення. Як правило, ним виступають підвальні або напівпідвальні приміщення, а також кімнати, вікна яких виходять на північну сторону.

Сьогодні поліграфічні підприємства можуть запропонувати архівні бокси як стандартних розмірів, так і за індивідуальними розрахунками замовників залежно від розмірів документації. Це дозволяє відповідати вимогам кожного клієнта і забезпечувати захист від пошкоджень будь-якого виду паперових файлів.

Вартість архівних боксів варіюється від їх розмірів, кількості, а також розцінок конкретного підприємства. Порівнявши ціни та інші умови співпраці, можна замовити продукцію у підприємства, яке буде відповідати Вашим вимогам.

Надійні архівні бокси можна купити за вигідними цінами в компанії «Тонар».

Наше підприємство має великий досвід у виготовленні різноманітної поліграфічної продукції. Тому, купуючи у нас архівні бокси, Ви будете впевнені в надійності зберігання папок і файлів з документами.

Від інших підприємств нас відрізняють короткі терміни виконання замовлення, а також лояльна цінова політика, яка дозволяє співпрацювати з нами на вигідних умовах.

Вам потрібні якісні архівні бокси? Тоді поспішайте зателефонувати нам!