Працюємо з 1991 року

 

 

Цифровий друк

Цифровий друкОперативний цифровий друк - необхідність, яку диктує сьогоднішній день. Для багатьох фірм і компаній питання гарного оформлення друкованої продукції є принциповим. Буклети, візитки, листівки та інший друкований матеріал можуть бути виготовлені нашим підприємством швидко та якісно.

Цифровий друк передбачає дизайн поліграфії та безпосередньо сам друк. Коли необхідні послуги дизайнера друкованої продукції? Коли у вас немає макета, але є потреба надрукувати листівки, буклети, та є задумка. Досвідчені дизайнери реалізують вашу ідею, втілять в життя будь-які проекти. Якщо певної задумки немає - не слід турбуватися. Просто зверніться до наших фахівців, які самі придумають найкращий макет, а цифровий друк дозволить вам отримати на руки друковану продукцію в найкоротші терміни. Не хочете, щоб ваші візитки виглядали шаблонно? Ми допоможемо розробити унікальний макет в будь-якій гаммі кольорів і з будь-яким розташуванням тексту. Клієнти виходять від нас задоволеними якістю наданих послуг.

Існує система знижок для постійних замовників. Телефонуйте – наша співпраця буде відмінною! Перший відбиток дозволить вам зрозуміти, чи це те, що ви замовляли. Якщо захочете внести корективи в дизайн, усе буде зроблено швидко і якісно. Цифровий друк дозволяє отримати продукцію найвищої якості. Для друку ми використовуємо новітнє обладнання, яке регулярно проходить перевірки на справність. Усе робиться для того, щоб віддрукована продукція радувала око.


Цифровий друк за оптимальними цінами, розробка оригінального макета, офісна поліграфія - всі ці послуги доступні вам за демократичними цінами.