Працюємо з 1991 року

 

 

Дизайн поліграфії

Дизайн поліграфіїУспішна реклама багато в чому залежить від якості друкованої рекламної продукції. Незважаючи на те, що реклама в Інтернеті набирає все більших обертів, листівки і флаєри так само актуальні. Складно замінити чимось друковані рекламні матеріали. Тому дизайн поліграфії - це питання ефективності реклами, ефективності продажів і просування продукту/послуг/фірми.

Наше поліграфічне підприємство спеціалізується на цифровому, офсетному друку та підготовці до друку. Однією з найбільш популярних послуг в прайсі є дизайн поліграфії, створення стилю візиток та іншої друкованої продукції. Найкращі ідеї, втілені найкращим чином - ось девіз наших дизайнерів. Професійне ставлення передбачає індивідуальний підхід до кожного клієнта. Ми виконуємо дизайн усіх категорій складності - від першої (найпростішої) до п'ятої (найскладнішої). Ви можете замовити розробку логотипу, підбір фірмової гами кольорів, розробку фірмового персонажа-символа фірми. Дизайн поліграфії - це те, чим ми займаємося вже давно, і в чому досягаємо найвищих результатів.

Якщо вам набридли банальні шрифти на візитках і листівках, ми можемо розробити унікальний шрифт. Це відразу ж приверне увагу до вашої друкованої продукції і зробить її ефективним інструментом реклами. Дизайн поліграфії не передбачає універсальних рішень. Разом з клієнтом ми виберемо той варіант, який найбільше відповідатиме потребам замовника. Ви обираєте рівень складності дизайну і терміни здачі проекту.

Наше підприємство виконає дизайн поліграфії, який повністю задовольнить потреби замовника. Звертайтеся до нас, і ви не будете розчаровані!