Працюємо з 1991 року

 

 

Друк на різографі. Київ

Друк на різографі КиївРизография - це актуальний і ефективний метод тиражування друкованої продукції.  На сьогоднішній день друк на різографі в Києві - це досягнення сучасної цифрової електроніки і трафаретного друку.  За допомогою різографа, який здатний видавати до 150 копій в хвилину, можна друкувати всілякі бланки, листівки, плакати, брошури, прайс-листи, а також багато іншої поліграфічну продукцію.

 Друк на різографі в Києві можна здійснювати на звичайній або кольоровому папері форматів А3 і А4.  Це найбільш затребувані і широко застосовуються на сьогодні формати.  Замовити друк на різографі в Києві - означає отримати високоякісну продукцію з мінімальними витратами.

 На відміну від стандартного копіювального апарату, різограф ніколи не залишає темних смуг по краях паперу, відмінно промальовує кожен символ.  В результаті, Ви отримуєте максимально чітку і точну поліграфічну продукцію.

Поліграфічне підприємство «Тонар» здійснює швидкий і якісний друк на різографі (Київ), вартість якої доступна всім.

Ми виконуємо роботу строго в обумовлені терміни, тому Ви можете не переживати, що до потрібного моменту у Вас не буде необхідної продукції.

Маючи більш, ніж двадцятирічний досвід, наша компанія професійно надає широкий спектр поліграфічних послуг, в числі яких і друк на різографі в Києві.  Серед наших замовників - як великі організації, так і приватні особи, яким знадобилися послуги якісною і недорогою ризографии.

Якщо Ви бажаєте в короткі терміни отримати велике число копій, собівартість який буде невисокою, то Вам варто замовити друк на різографі (Київ). І ми Вам в цьому із задоволенням допоможемо.