Працюємо з 1991 року

 

 

Друк календарів

Друк календарівКалендарі - незамінна річ у будь-якому домі, на фірмі та підприємстві. Перші календарі з'явилися за багато років до нашої ери. Звичайно, на відміну від сучасних, вони мали зовсім інший вигляд. Переваги календарів, які можна замовити сьогодні, очевидні. Вони мобільні, компактні та зручні у використанні. Друк календарів - послуга, яка користується незрівнянною популярністю.

Великі або маленькі, настінні або настільні - вибирати вам. Існує велика кількість видів календарів. Якщо ви сумніваєтеся, який більше підійде саме вам - телефонуйте, і наші фахівці допоможуть визначитися з вибором. Адже календарі для дому і для офісу мають бути різними як за формою, так і за дизайном. Друк календарів великих конструкцій часто замовляють підприємці для розміщення на фірмах і виробництвах. Цифри і написи на такому календарі видно з великої відстані. Користується популярністю друк календарів з розміщенням реклами. Такі календарі є гарним подарунком партнерам і клієнтам вашої компанії.

Для формування престижного іміджу організації часто вибирають перекидні настінні календарі. У багатьох випадках друк календарів такого типу здійснюється за дизайнерським макетом. На календарі можна розмістити унікальні ілюстрації, фотографії і написи, які надаються замовником. Можливий друк календарів по готових шаблонах. Це дозволяє значно зекономити час на розробку макета і вкладені кошти.

Наше підприємство здійснює друк календарів будь-яких форматів і будь-якого призначення. Вам залишилося лише набрати наш номер.