Працюємо з 1991 року

 

 

Ламінування паперу

Ламінування паперуЯкщо ви хочете отримати привабливу і довговічну друковану продукцію, без ламінування просто не обійтися. Що ж таке ламінування паперу? Коли і для чого застосовують такий спосіб обробки паперу і картону?

Ламінування – це процес створення зовнішнього шару друкованої продукції, який захищає папір і картон від забруднень і дрібних зовнішніх пошкоджень. Таким чином, листова друкарська продукція стає більш довговічною і набуває презентабельного вигляду. Ламінування паперу це фактично приєднання до паперу спеціальної плівки за допомогою методу пресування. Ламінування також захищає папір і картон від впливу сонячних променів. Ламінована продукція довго зберігає початкову гамму кольорів, не вигораючи.

Ламінування паперу застосовується для створення упаковок, які можуть використовуватись у харчовій і медичній індустрії. Ламінований папір та картон також підходять для упаковки нехарчової продукції.

Наше поліграфічне підприємство зарекомендувало себе як надійний партнер, виробник і постачальник друкованої продукції. Ламінування також входить в перелік послуг нашої компанії. Ми виконаємо одностороннє і двостороннє ламінування паперу точно у визначений термін. Для виробництва паперу, ламінованою плівкою, ми використовуємо новітнє обладнання. Тому друкована продукція відповідає всім стандартам і радує замовників своєю якістю.

Якісне ламінування паперу - наш коник. У цьому ви можете переконатися, зробивши замовлення ламінованого паперу на нашому підприємстві.