Працюємо з 1991 року

 

 

Мішок інкасаторський

Мішок інкасаторськийДля того, щоб перевезти безпечно гроші або цінні документи, використовують мішок інкасаторський. Він часто використовується в тих структурах, в яких великий регулярний оборот грошових коштів. Мішок інкасаторський використовується при інкасації, тобто, при вилученні і перевезенні грошей. Цей процес дуже серйозний і відповідальний. У ньому бере участь певна група людей, яка несе відповідальність за безпечну і правильно виконану роботу.

Так як перевозиться дуже велика сума грошей, а можуть бути досить секретні і цінні документи, є завжди ймовірність небезпеки і ризику. Тому під час інкасаторських дій, завжди бере участь кваліфікована охоронна служба, яка при необхідності і в критичних ситуаціях знає, що робити і як вберегти продукт, який перевозиться. Мішок інкасаторський повинен бути строго в належному вигляді, без якихось дефектів, так як тоді він буде не придатний для використання і може принести нікому не потрібні проблеми. Тому потрібно дбайливо до нього ставитися і регулярно стежити за його станом і зовнішнім виглядом. Мішок інкасаторський складається з водостійким і вогнестійким просоченням, що набагато підвищує його цінність. Він дуже міцний і надійний. Мішок інкасаторський виготовляється з брезенту. З тієї причини, що він має такий ряд якостей, його і використовують при перевезенні великих грошових сум та інших цінностей.

Замовляйте мішок інкасаторський в нашому поліграфічному підприємстві «Тонар». Ми несемо відповідальність за свій продукт, тому можемо обіцяти Вам якість та надійність.