Працюємо з 1991 року

 

 

Офсетний друк

Офсетний друкСьогодні найбільш популярним способом виготовлення поліграфічних матеріалів, безсумнівно, є офсетний друк. Завдяки відмінному відтворенню усього спектру кольорів, дрібних деталей і передачі напівтонів, створена таким чином продукція, має відмінну якість. А, крім того, відрізняється досить низькою собівартістю, що, в сукупності, і призвело до масштабної популяризації даного методу.

Технологія офсетного друку існує понад сто років. Вдосконалюючись і розвиваючись, разом з технологічним прогресом, вона вже стала класикою - каноном в поліграфії.

Головна її відмінність від інших методів, полягає в тому, що офсетний друк передбачає перенесення фарби з друкованої форми на друкований матеріал не безпосередньо, а через проміжний офсетний циліндр. Відповідно, зображення робиться не дзеркальним, а прямим. І для кожного з основних складових кольорів не тільки використовують окрему форму, але й друкують на окремій секції машини.

При цьому основними вважаються чотири кольори - це, так звана, модель кольорів CMYK: Cyan - блакитний, Magenta - малиновий, Yellow - жовтий і Black (Kontur) - чорний.

Таким чином, можна створювати найрізноманітніші друковані матеріали. Причому, саме офсетний друк дозволяє максимально економити при виготовленні багатотиражної повнокольорової продукції. Оскільки, чим більшим є тираж, тим менша вартість відбитку.

Офсетний друк - якісна і економна класика!