Працюємо з 1991 року

 

 

Палітурні роботи

Палітурні роботиДрукована продукція завжди актуальна.  Не дивлячись на те, що безліч друкованої інформації набуває електронний вигляд, паперові листівки, буклети, календарі та книги мають більш широке використання, ніж їх електронний аналог.

 Популярними залишаються і палітурні роботи, оскільки цінителів потримати в руках справжню паперову книгу все ще досить багато.  Для того, щоб ця книга «ожила», потрібно її надрукувати, а потім провести палітурні роботи, які зроблять її повністю готовою для появи на полиці книгарні.  Там хороша книга безсумнівно потрапить в руки читача, якому буде приємно гортати новенькі сторінки і вдихати запах літератури, яка була надрукована зовсім недавно.

 Палітурні роботи потрібні не тільки тим, хто випускає книги великим тиражем, але й тим, хто бажає оформити роздруковану інформацію.  Палітурка може бути як твердим, так і м'яким.  Звичайно ж твердий варіант значно міцніше і зможе прослужити набагато довше.

Замовити палітурні роботи за прийнятними цінами можна у поліграфічного підприємства «Тонар».

Особливо популярні палітурні роботи в період сесій у студентів, адже без палітурки ніяк не обійтися при підготовці солідного диплома або курсової роботи.

 Палітурка був і залишається необхідною умовою для випуску якісної друкованої продукції незалежно від її призначення та змісту.  Цей вид робіт використовується в самих різних сферах: палітурка потрібен красиво оформленим меню в ресторані або кафе, без палітурки не обійдеться випускний фотоальбом, просто необхідний він і для тижневиків або блокнотів.

Палітурні роботи, виконані нашим підприємством, будуть проведені якісно і в строк.