Працюємо з 1991 року

 

 

Поліграфічне підприємство "Тонар"

Поліграфічне підприємство ТонарПоліграфічне підприємство "Тонар" пропонує широкий асортимент поліграфічних послуг. Ось вже понад 20 років з нами співпрацює безліч фірм, а замовники рекомендують наше підприємство своїм друзям. Наші послуги відповідають усім сучасним стандартам і вимогам. Поліграфічне підприємство "Тонар" йде в ногу з часом. Ми дбаємо про позитивний імідж компанії, а тому наша друкована продукція задовольняє вимоги навіть найбільш вимогливих замовників.

Жорстка конкуренція на ринку поліграфічних послуг вимагає від «друкарів» постійного вдосконалення технологій і підтримки демократичного рівня цін. Ціни, що максимально співвідносяться з якістю, відрізняють поліграфічне підприємство "Тонар" від компаній-конкурентів. Наша команда складається з професіоналів, які знають толк в поліграфії. Постійне підвищення кваліфікації, навчання співробітників та проведення атестацій дозволяє майстрам освоювати нові види поліграфічних послуг.

Ми виконуємо замовлення точно у визначений термін. Багато клієнтів нашого підприємства - ділові люди. Їхні вимоги до поліграфічної продукції такі: найвища якість, виготовлення і доставка замовлення в потрібний час і можливість термінового друку. Усі ці вимоги втілені в діяльності поліграфічного підприємства "Тонар". Ми економимо час і гроші наших замовників, саме тому клієнти звертаються до нас знову і знову.

Ми спеціалізуємося на друку візиток, календарів, брошур, наклейок. Поліграфічне підприємство "Тонар" також здійснює ламінування друкованої продукції, виготовлення твердої та м’якої палітурок, конвертів і етикеток.

Поліграфічне підприємство "Тонар" надає широкий спектр поліграфічних послуг найвищої якості!