Працюємо з 1991 року

 

 

Ризографія

РизографіяКоли йдеться про тиражування друкованої продукції, ризографія як ніколи актуальна. Що це за спосіб друку, де і для чого він використовується? Для початку потрібно зрозуміти, що таке ризограф і який принцип його роботи. Тоді стане зрозумілим і сам спосіб тиражування. Ризограф - це друкарська машина з трафаретним методом друку. Використовується ризограф як копіювальна машина у випадку, якщо вам необхідно отримати велику кількість копій певного документа або іншої друкованої продукції. Відповідно, ризографія це «розмноження» оригіналу на такій машині.

Ризографи зазвичай здатні віддрукувати 60 - 150 копій за хвилину. Від ксерокса цей пристрій вигідно відрізняється тим, що на вашому документі не буде брудних «потоків» і напівтонів. Якщо вам потрібно отримати якісне зображення на всіх примірниках - скористайтеся послугами ризографії. Для тиражування друкованої продукції за допомогою ризографа може використовуватися папір форматів А4 і А3.

До переваг ризографії відносять оперативність, високу продуктивність, якість друку та економічність. Рекламні наклейки або листівки часто друкують на ризографі. Ризографія використовується на невеликих фірмах, у навчальних закладах і т.ін. Ризографія - це один з напрямків діяльності нашого підприємства. Клієнти завжди залишаються вдоволеними якістю віддрукованої продукції та вигідними цінами, а також зручним способом оплати. Трафаретний друк плюс цифрова електроніка сучасного типу - все це об'єднано в ризографії.

Ризографія - кращий спосіб віддрукувати потрібну кількість примірників листівок, наклейок чи бланків при мінімальних витратах. Скористайтеся послугою ризографії, яку пропонує наша компанія.