Працюємо з 1991 року

 

 

Сейф пакети для інкасації

Сейф пакети для інкасаціїЯкщо Ви сьогодні всерйоз зацікавлені в безпеці грошових купюр, сейф пакети для інкасації допоможуть Вам здійснювати контроль недоторканності до них. Такі пакети оснащені спеціальним захисним клапаном, з яким не можна буде без видимих наслідків розкрити пакет і отримати доступ до внутрішнього його змісту.

Сейф пакети для інкасації застосовуються сьогодні повсюдно, де здійснюється робота з сучасними касовими апаратами і в банківських відділеннях. Крім купюр в них також зручно зберігати будь-які інші малогабаритні цінності або важливі документи, які Ви зацікавлені захистити від небажаного стороннього доступу.

Рекомендовані сейф пакети для інкасації забезпечують належну конфіденційність вмісту, зберігаючи його від сторонніх очей. Якщо співробітники Вашої або конкуруючої компанії отримають доступ до вмісту пакетів, Ви безсумнівно про це дізнаєтеся і зможете вчасно забезпечити прийняття необхідних заходів.

Плануєте придбати сейф пакети для інкасації? Ми пропонуємо перевірені пакети за справедливою вартістю.

Сейф пакети для інкасації також захистять вміст від негативних впливів зовнішнього середовища або недбалого поводження в період транспортування. У рекомендованих пакетах значно знижується ймовірність попадання на документи або купюри бруду або вологи, завдяки високоякісним швам.

Зацікавлені замовити сейф пакети для інкасації, але Вас цікавлять всі нюанси роботи з ними або можливість друку на них персонального зображення? Зв'язавшись з нами за вищевказаними в контактах номерами, Ви отримаєте можливість обговорити всі тонкощі вироблених для Вашого підприємства пакетів.