Працюємо з 1991 року

 

 

Тиражування на різографі дешево


Якщо клієнтам потрібно зробити велику кількість копій будь-якого тексту, то зазвичай вони звертаються за цим в друкарні і копі-центри, вибираючи послугу ксерокса. Але він має один істотний недолік - це значне падіння якості копій, поява чорних плям, а іноді і зовсім дає зіпсоване зображення. Але існує й альтернативний варіант - тиражування на різографі (дешево).

Хоча i тиражування на різографі дешеве, якість отриманих копій буде на порядок вище, ніж якби Ви скористалися будь-яким іншим способом. Тому до нас часто звертаються саме за цією послугою, так як відповідне обладнання є навіть не у всіх професійних центрів. Тому ми і пропонуємо Вам дешеве тиражування на різографі, яке підходить для аркушів формату А3 і А4, тобто найпоширеніших варіантів.

Для того, щоб замовити тиражування на різографі дешево, Вам потрібно лише приїхати до нас з документами, оголошеннями або будь-яким іншим видом інформації, копію якої потрібно створити, а ми постараємося впоратися із завданням якомога швидше.

Тиражування на різографі дешевоЗазвичай типографічні підприємства вважають за краще використовувати звичайні ксерокси, так як вважають, що організація тиражування на різографі (досить дешева) не рентабельна. Але в дійсності, якість отриманих копій і досить висока швидкість роботи робить цей товар дійсно незамінним в даній сфері. І хоч зовні він і схожий на звичайні копіювальні машини, його принцип дії, а відповідно і ефективність, значно відрізняються.

Сама організація замовлення на дешеве тиражування за допомогою різографа здійснюється прямо у нас, тому єдине, що Вам потрібно зробити - це приїхати до нас.