Працюємо з 1991 року

 

 

Тверда палітурка

Тверда палітуркаДля того, щоб друкована продукція мала презентабельний вигляд і міцну обкладинку, використовується тверда палітурка. Ця технологія дозволяє змінити зовнішній вигляд як листівок і запрошень, так і дипломів. Не має значення, скільки сторінок у вашому документі. Тверда палітурка підходить для обробки робіт з однією та багатьма сторінками. Але технологія твердої палітурки має обмеження по формату.

Технологія твердої палітурки складається з декількох етапів. Все починається з проклейки внутрішньої сторони друкованої продукції. Потім внутрішній блок роботи прошивається і обрізається з трьох сторін. Обкладинка твердої палітурки має бути приготована заздалегідь. У неї і вставляється проклеєна та обрізана робота. Готова продукція в твердій палітурці нагадує книгу. Найчастіше ця технологія обробки документів використовується саме для створення книг або дипломів. Тверда палітурка дозволяє зібрати кілька документів в один, створити каталог і т.ін.

Тверда палітурка ще називається прошивкою друкованої продукції. Палітурка є окрасою виробу, вона здатна докорінно змінити зовнішній вигляд документа. Ще одна перевага твердих палітурок в тому, що вони захищають продукцію від зовнішніх пошкоджень, вигорання на сонці і навіть від води. Документи в твердій палітурці мають солідний вигляд. Вивчаючи ціни, не поспішайте вибирати дешеві послуги. Тверда палітурка - це не найдешевша послуга. Але вкладені кошти гарантують отримання довговічної продукції з надійними експлуатаційними характеристиками. Це вигідно відрізняє тверду палітурку від м'якої.

Вам необхідна тверда палітурка для дисертацій, дипломів, книг або іншої друкованої продукції? Зв'яжіться з нашими професіоналами, які дадуть безкоштовну консультацію та допоможуть оформити замовлення.